Kalender en startlijsten jumping

Kalender WVUR jumping 2021 exel versie

Wedstr. Nr.DagDatumPlaatsCriteriaProgrammaStartlijsten / Resultaten
1012Zaterdag12 juniStoeterij DeloofTalent Tour by ImmoFluisteraar bvVoorprogrammaStartlijsten
1012Zondag13 juniStoeterij DeloofFun Tour
1013Zaterdag19 juniNew Flandria RanchTalent Tour by ImmoFluisteraar bvVoorprogrammaEquipe
1013Zondag20 juniNew Flandria RanchPro Tour - Epplejeck Cup
1014Zaterdag26 juniJumping WaregemPro Tour - Cavalor Cup - GP Stad WaregemVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1014Zondag27 juniJumping WaregemFun Tour - Jeugdcriterium by Horse Immo
1015Zaterdag3 juliJumping WaregemKampioenschap Talent Tour by ImmoFluisteraar bv - GP Stad WaregemVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1015Zondag4 juliJumping WaregemFun Tour - Jeugdcriterium by Horse Immo
1016Zaterdag10 juliJumping WaregemKampioenschap 120 cm - Pro TourVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1016Zondag11 juliJumping WaregemKampioenschap 120 cm - Fun Tour
1017Zaterdag17 juliDe ArkTalent Tour by ImmoFluisteraar bvVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1017Zondag18 juliDe ArkFun Tour - Jeugdcriterium by Horse Immo
1018Woensdag21 juliTiliahofFun Tour - Epplejeck CupVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1019Zaterdag24 juliRanch AalterTalent Tour by ImmoFluisteraar bvVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1019Zondag25 juliRanch AalterFun Tour - Jeugdcriterium by Horse Immo
1020Zaterdag31 juliTiliahofPro Tour Finale ImmoFluisteraar bv Cup & Finale GP 125 cm Krismar CupVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1020Zondag1 augustusTiliahofFun Tour - Jeugdcriterium by Horse Immo
1021Zaterdag7 augustusDe Drie VijversPro TourVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1021Zondag8 augustusDe Drie VijversFun Tour - Jeugdcriterium by Horse Immo
1022Zaterdag14 augustusDe ArkPro Tour - Epplejeck Cup - Cavalor Cup - MastersVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1022Zondag15 augustusDe ArkKampioenschap Interclub Pony's & PaardenStartlijsten / Resultaten
1023Zaterdag21 augustusStoeterij DeloofInterprovinciaal Kampioenschap - Pro Tour - GP Stoeterij DeloofVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1023Zondag22 augustusStoeterij DeloofFun Tour
1024Zaterdag28 augustusJumping WaregemPro Tour - Epplejeck Cup - GP Stad WaregemVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1024Zondag29 augustusJumping WaregemFun Tour - Jeugdcriterium by Horse Immo
1025Zaterdag4 septemberRC GroenhovePro Tour - Cavalor Cup - GP Voeders d'AussyVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1025Zondag5 septemberRC GroenhoveFun Tour - Jeugdcriterium by Horse Immo
1026Zaterdag11 septemberStoeterij DeloofPro Tour - Epplejeck Cup - Cavalor CupVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1026Zondag12 septemberStoeterij DeloofKampioenschap Jeugd
1027Zaterdag18 septemberRanch AalterKampioenschap Amazones - Pro TourVoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1027Zondag19 septemberRanch AalterKampioenschap Amazones - Fun Tour
1028Zaterdag25 septemberRuitershof CavalloPro Tour - Cavalor Cup VoorprogrammaStartlijsten / Resultaten
1028Zondag26 septemberRuitershof CavalloFun Tour - Finale Jeugdcriterium by Horse Immo

 

play