In het weekend van 8 en 9 juli 2023 organiseren we de Beker van West-Vlaanderen. De competitie staat open voor deelnemers uit alle provincies die minstens 2x gestart zijn in een WVUR-wedstrijd.
De wedstrijd wordt samen met Bocage Beach georganiseerd. Dit wil zeggen dat je op zaterdag eerst kan aanschuiven aan een heerlijke BBQ à volonté en daarna de beentjes los kan gooien op de nu al legendarische Bocage Beach party.
Je kan trouwens gratis kamperen op de locatie.
Tickets voor de BBQ en party kan je hieronder bestellen!
Programma Bocage Beach
19:30 – 20:45 | BBQ à volonté |
21:00 – 22:00 | DJ R3V |
22:00 – 23:00 | Mechanix |
23:00 – 24:00 | DJ Voltage |
24:00 – 01:00 | Arthur Lewis |
01:00 – 02:00 | Denition |
02:00 – 04:00 | Employerz |
Voorsmaakje van DJ Voltage
Wedstrijdvoorbereiding
De Beker van West-Vlaanderen is een 2-daagse wedstrijd. De inrijproef is op zaterdag en de hoofdproef op zondag. Je moet beide proeven rijden om kans te maken op de Beker. Inschrijven kan door in Equibel in te schrijven voor jou niveau. Zo ben je ingeschreven voor beide proeven.
Jonge paarden
De BWVL voor Jonge Paarden gaat enkel door op zaterdag. Prijsuitreiking te paard op zaterdag.
Wedstrijddag
Je rijdt je eerste proef op zaterdag, daar volgt een prijsuitreiking (te voet). Een eerste zicht op het klassement wordt ook zichtbaar.
Na je 2de proef op zondag volgt een prijsuitreiking (te voet) voor de proef. De top 3 in het klassement van de Beker worden te paard verwacht voor de prijsuitreiking.
Naast deelname aan de Beker is het ook mogelijk om gewoon een losse wedstrijd te rijden. Je kan kiezen voor een proef op zaterdag en/of zondag. De voorbereidende en hoofdproef vallen beiden binnen hetzelfde niveau.